Oglądasz teraz film: Rzymskie wakacje

Liczba ocen: 168

Komentarze

 • Użytkownik: openminded

  Niecodzienny temat. Ciężko napisać jakąkolwiek opinię.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Rzymskie wakacje Zagraj w darmowe Nepali warez gry online na Za darmo Moje zycie z Huxleyem filmy online gry Rzymskie wakacje dla każdego! W Rzymie wszystkie drogi prowadzą do... słynnych włoskich butików! OFERTY ODKUPIĘ WCZASY, ODSPRZEDAM WAKACJE LAST Ten Days to D-Day pobierz MINUTE! ODKUP/ODSPRZEDAJ WCZASY! Serwis z DARMOWYMI OGŁOSZENIAMI. SUPER Lincz peb.pl OFERTY EXTRA LAST MINUTE! Rzymskie wakacje / HolidayENG . Rzymskie Zona pastora online wakacje / HolidayENG Księżniczka Audrey Hepburn podróżuje po Europie. Od zawsze towarzyszy jej sztab doradców, guwernantek lokajów. Barbie Jedzie na Wakacje Graj w gry Barbie Jedzie na Wakacje. Kliknij tutaj aby zagrać w gry Barbie Jedzie na Wakacje za darmo na Barbie wybiera się na wakacje do Włoch. Ubierz odpowiednio aby z... Darmowe KARAOKE bezpłatne podkłady muzyczne za darmo. Polskie zagraniczne podkłady muzyczne pliki midi stare nowe za darmo

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.