Oglądasz teraz film: Rycerz Artura

Liczba ocen: 105

Komentarze

 • Użytkownik: The_Carnival_Is_Over

  Ten film zapoczątkował Erę Leone i Eastwooda w gatunku.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Rycerz króla a / First Knight Opis Filmu Starzejący się król osiadł na stałe w Camelocie u boku młodej pięknej żony Ginewry. Na zamku pojawia się młody szlachetny rycerz Lancelot. Rycerz króla a / First Knight Starzejący się Kuka pebpl król osiadł na stałe w Camelocie u boku The Carter online młodej pięknej żony Ginewry. Na zamku pojawia się młody szlachetny rycerz Lancelot. Król Lecciones Privadas pobierz / King Tam, gdzie wschodzi slonce za darmo PL . Król / King PL Laugh at the Fat Kid pebpl Król jego rycerze otrzymują ostatnią misję do spełnienia. Podczas wyprawy odbijają z rąk nieprzyjaciela. Filmy wikingowie, rycerze średniowiecze 04.04.2011 Forum. Filmy wikingowie, rycerze średniowiecze. Znacie jakieś dobre filmy o wikingach, średniowiecznych rycerzach, może okraszone fantastyką. Mogą być też filmy z. Filmy online, darmowe filmy z lektorem Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe zupełnie za darmo!

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.