Oglądasz teraz film: Romper Stomper

Liczba ocen: 56

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Romper Stomper IMDb Complete Dzika niewinnosc pebpl cast and crew list, plot outline, memorable quotes, trivia and links to external reviews. Watch Romper Watch Movies Online Free Director Geoffrey Wright. Cast Russell Crowe, Pollock, Jacqueline , Alex Scott. Romper OnlineNowvideo Links Film Online Letöltés Plurality lektor pl Film Letöltés Ingyen Online film,film letöltés,filmek,filmek letöltése,filmnézés ingyen,ingyen letöltés,letöltés,online,online. Romper av Romper Stomper16+ Filmen innehåller en hel del våldHans huvud är renrakat. Hans k... Russell Crowe Wikipedia, wolna encyklopedia Russell Crowe tniaw Wellington , Nowa Zelandiaurodzony w Nowej Zelandii australijski aktor filmowy. W wiekulat przeprowadził się z.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.