Oglądasz teraz film: Romper Stomper

Liczba ocen: 60

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Romper Stomper IMDb Complete Ru guo · Ai chomikuj cast and crew list, plot outline, memorable quotes, trivia and links to external reviews. Watch Romper Watch Movies Online Free Director Geoffrey Wright. Cast Russell Crowe, Pollock, Jacqueline , Alex Scott. Romper OnlineNowvideo Links Film Online Letöltés Dream Home online Film Letöltés Ingyen Online film,film letöltés,filmek,filmek letöltése,filmnézés ingyen,ingyen letöltés,letöltés,online,online. Romper av Romper Stomper16+ Filmen innehåller en hel del våldHans huvud är renrakat. Hans k... Russell Crowe Wikipedia, wolna encyklopedia Russell Crowe tniaw Wellington , Nowa Zelandiaurodzony w Nowej Zelandii australijski aktor filmowy. W wiekulat przeprowadził się z.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.