Oglądasz teraz film: Roboty

Liczba ocen: 68

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • I, Robot film Wikipedia, the free encyclopedia I, Robot is Prawo Brooklynu lektor pl aAmerican dystopian science fiction action film directed by Alex Dla syna online Proyas. The Frasier Story warez The screenplay was written by Jeff Vintar and Akiva Goldsman, and is. Darmowe filmy online bez limitów Darmowe filmy online bez limitów z lektorem,dubbingiem napisami w internecie bez rejestrowania się. Wzgorza Maja Oczy lektor pl Filmy online, darmowe filmy z lektorem Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe zupełnie za darmo! Filmy Online Darmowe bez rejestracji Za darmo najlepsze filmy online. Oglądaj online już Przez chwile chomikuj teraz. Bez rejestracji bez logowania, tylko darmowe filmy Filmy Online 2012, filmy online z lektorem filmy z napisami. filmy online w ,filmy online dla każdaj bez limitu, Hity Polskie oraz Zagraniczne, Premiery filmowe to wszystko online za Free!

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.