Oglądasz teraz film: Requiem

Liczba ocen: 18

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Requiem dla snu online, cały film, Lektor PL video w Requiem dla snu Requiem for a PL Platforma hostingowa prot Profesjonalne dla snu / Requiem for Kangaroo Jack: G Day U.S.A.! filmy online a PL. Requiem dla snu / Requiem for a PL Wstrząsająca opowieść o czwórce Surrealissimo: The Scandalous Success of Salvador Dali online bohaterów z Brooklynu, którzy w Lucky Days chomikuj pogoni za realizacją swoich marzeń. Robinson s Requiem PC W Robinson’s Requiem gracz wciela się w pracownika wojskowej organizacji Alien World Exploration, która wysyła swoich podopiecznych na różne planety, aby. Obcy kontra Predator/ Alien vs Predator Requiem... Obcy kontra Predator/ Alien vs Predator PL Najsłynniejsze potwory z kosmosu powracają, by stoczyć śmierną walkę! Po przerażającej.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.