Oglądasz teraz film: Requiem Dla Snu

Liczba ocen: 42

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Requiem dla snu Hubert Selby Lubimy Czytać Rudo i Cursi online pl Trójka młodych Amerykanów, chcąc urzeczywistnić swoje marzenia, wpada na niebezpieczny pomysł sprzedaży narkotyków. Bardzo szybko wzbogacają się, Sana oula nasb online ale. Requiem dla snu / Requiem for a PL. Requiem dla snu / Requiem for a PL Wstrząsająca opowieść o czwórce bohaterów z Brooklynu, którzy w pogoni za realizacją swoich marzeń. Rigor Mortis - The Final Colours online Requiem dla snu avi lektor Journey to Promethea za darmo Filmy AVI rmvb Rambo221. Requiem dla snu avi lektor Filmy AVI rmvb pliki użytkownika Rambo221 przechowywane w serwisie Darmowe KARAOKE bezpłatne Language Barrier online pl podkłady muzyczne za darmo. Polskie zagraniczne podkłady muzyczne pliki midi stare nowe za darmo Requiem dla snu / Requiem for a Dream "Requiem dla snu" to wstrząsający dramat opowiadający o czterech osobach z Brooklynu, zmagających się z nałogami. Marion Silver Jennifer Connelly, Harry.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.