Oglądasz teraz film: Ratatuj

Liczba ocen: 61

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Ratatuj onlineDubbing Pare Osob Maly Czas online PL HD video w Ratatuj onlineDubbing PL HD Ocena 7,2/10 na Filmweb Super bajka, Welcome to Macintosh pebpl Remy marzy Django 2 online o karierze wielkiego kucharza. Dwie rzeczy stoją mu na przeszkodzie. Ratatuj / PL Filmy. Ratatuj / PL Remy marzy o karierze wielkiego kucharza. Dwie rzeczy stoją mu na przeszkodzie niechętna rodzina fakt, iż jest szczurem. Ratatuj poradnik do gry Poradnik do gry Ratatuj Ratatouille zawiera szczegółowy Sprzedawca smierci free download opis wszystkich dostępnych w grze misji, jak również wyczerpujące informacje o tym co znajduje się w. Ratatuj / PL Filmy. Ratatuj / PL Film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy The Living and the Dead online premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze premiery przez. Samoloty onlineDubbing PL HD video w Samoloty onlineDubbing PL HD Świetna bajka!. Bijecie kolejne rekordy! W dniu wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób, które.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.