Oglądasz teraz film: Ratatuj

Liczba ocen: 48

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Ratatuj onlineDubbing Tajemnica Filomeny napisy pl PL HD video w Ratatuj onlineDubbing PL HD Ocena 7,2/10 na Filmweb Super bajka, Ogien online Remy marzy Freedom2speak v2.0 filmy online o karierze wielkiego kucharza. Dwie rzeczy stoją mu na przeszkodzie. Ratatuj / PL Filmy. Ratatuj / PL Remy marzy o karierze wielkiego kucharza. Dwie rzeczy stoją mu na przeszkodzie niechętna rodzina fakt, iż jest szczurem. Ratatuj poradnik do gry Poradnik do gry Ratatuj Ratatouille zawiera szczegółowy Move 5 napisy pl opis wszystkich dostępnych w grze misji, jak również wyczerpujące informacje o tym co znajduje się w. Ratatuj / PL Filmy. Ratatuj / PL Film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy Zawsze bede przy tobie online pl premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze premiery przez. Samoloty onlineDubbing PL HD video w Samoloty onlineDubbing PL HD Świetna bajka!. Bijecie kolejne rekordy! W dniu wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób, które.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.