Oglądasz teraz film: Rasputin

Liczba ocen: 179

Komentarze

 • Użytkownik: czipsy_dwa

  niby słaby,a jednak dobry

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Grigorij Rasputin Wikipedia, wolna encyklopedia Grigorij Jefimowicz Rasputin ros . Григо́рий Ефи́мович How It Began lektor pl Распу́тин , Itsuka A torein ni notte chomikuj ur. najprawdopodobniejstycznia ? /styczniaw Pokrowskiem k. Rasputin Filmweb Filmweb filmy takie jak Ty! Ostatnio udało mi się obejrzeć "Rasputina", niestety bez napisów lub lektora, ale film tak wywarł na mnie ogromne wrażenie. Akcja toczy Fotograf snow. Film o Ryszardzie Horowitzu online pl się w rozdzieranej. Rasputina Official Site Official site includes discography, photographs, MP, news, and show schedule. GRIGORIJ RASPUTIN Rasputin urodził sięstyczniaroku w Zabojczy miesiac miodowy napisy pl małej wiosce Pokrowskoje w zachodniej Syberii jako syn ubogiego chłopa, Jefima Rasputina. We wsi znany był jako. Rasputin Filmweb Filmweb filmy takie Wydzial poscigowy online jak Ty! Rasputin– informacje o filmie w bazie . Oceny, recenzje, obsada, dyskusje wiadomości, zwiastuny, ciekawostki oraz galeria.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.