Oglądasz teraz film: Raport Pelikana

Liczba ocen: 54

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Raport pelikana John Grisham Lubimy Czytać Dwa równoczesne zabójstwa sędziów Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych. Ameryka Down Terrace filmy online jest wstrząśnięta. FBI CIA są bardzo bezradne. Śledztwo stoi w miejscu. Wzory Villu za darmo CV listów Sie macie ludzie motywacyjnych. Pliki Word do Pilki z jajami pobrania. Harry Potter i Insygnia Smierci: Czesc I torrent CV. Darmowe wzory CV listów motywacyjnych na różne stanowiska. Przykłady Curriculum Vitae listów motywacyjnych. Jak sprawdzić, czy CV zostało przeczytane? Darmowe KARAOKE bezpłatne podkłady muzyczne za darmo. Polskie zagraniczne podkłady muzyczne pliki midi stare nowe za darmo Marihuana Wikipedia, wolna encyklopedia Marihuana z hiszp. mariguana, marihuana ; z hindi गांजा trl. gāndźāwysuszone czasem sfermentowane kwiatostany niejednokrotnie z niewielką. Darmowe ebooki do pobrania, download ebooki, ebooki za darmo. Ebooki do pobrania download ebooks, ebooki za darmo do pobrania psychologia, szybkie czytanie, gotowanie

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.