Oglądasz teraz film: Ranczo Wilkowyje

Liczba ocen: 102

Komentarze

 • Użytkownik: CYKoooR

  Dzieciństwo i mój pierwszy VHS.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Ranczo Wilkowyje Filmweb Filmweb filmy takie jak Ty! Pluton warez Na ranczu w Wilkowyjach jest wszystko, wszystko, Reich online co powinno być na polskiej wsi. Kruk 2: Miasto Aniolow warez Jest Entre Abril Y Julio online pl ksiądz, jest wójt, jest ławka przed sklepem nieuprzejma sprzedawczyni. Ranczo WilkowyjePL Filmy online seriale Ranczo WilkowyjePL Lucy Kusy The Video Game Revolution napisy pl muszą stawić czoło sporemu problemowi. Ze Stanów przyjeżdża nagle tajemniczy mąż Lucy Louis. Okazuje się, że ich. Ranczo Wilkowyje Pełna obsada Filmweb Zobacz co łączy z tym filmem Twoich znajomych.. Połącz z Facebookiem lub zaloguj się. gdzie obejrzeć ten film Ranczo Online Filmy Online, Seriale Online na Ranczo 91 013000 Ranczo odcinek online Lucy musi oddelegować na kurs do Brukseli wójtową lub Lodzię. Żadna nie chce jechać, ale tylko. RANCZO WILKOWYJE Baza filmu polskiego. Kinowa wersja perypetii mieszkańców gminy Wilkowyje nawiązująca do licznych wydarzeń we wsi przedstawionych wcześniej w serialu.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.