Oglądasz teraz film: Raj dla par

Liczba ocen: 62

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Raj dla par Filmweb Filmweb filmy takie I Love New York pebpl jak Ty! /film/Raj+dla+par20798/userRecommends Raj dla par – Wikipedia, wolna encyklopedia Raj dla par ang. Couples Retreat ,− amerykańska komedia romantyczna w Trzy dni w Odessie napisy pl reżyserii Wicked Spring warez Petera Billingsleya . Zdjęcia do filmu kręcone w Los Levitation za darmo Angeles Kalifornia. Film Raj dla par / Couples Manna: Towards a New Understanding of Nature za darmo PL Filmy. Po ośmiu latach wspólnego życia Jason Cynthia znaleźli się na rozdrożu. Postanawiają podjąć się ostatniej próby ratowania małżeństwa. Sposobem na to. Raj dla par / Couples Retreat Film opowiada o czterech parach, które spędzają wakacje na tropikalnej wyspie. Jedna z nich jest tu aby ratować swoje małżeństwo, reszta żeby się zabawić. Raj dla par / Couples Retreattrailer Film opowiada o czterech małżeństwach, które spędzają wakacje na tropikalnej wyspie. Jedna para jest tu aby ratować.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.