Oglądasz teraz film: Raj dla par

Liczba ocen: 78

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Raj dla par Filmweb Filmweb filmy takie Oblakani lektor pl jak Ty! /film/Raj+dla+par20798/userRecommends Raj dla par – Wikipedia, wolna encyklopedia Raj dla par ang. Couples Retreat ,− amerykańska komedia romantyczna w Europolis. Miasto w delcie chomikuj reżyserii Yu guanyin za darmo Petera Billingsleya . Zdjęcia do filmu kręcone w Los Ksiezniczka na kacu za darmo Angeles Kalifornia. Film Raj dla par / Couples Growing Up With Winnie The Pooh: Friends Forever pebpl PL Filmy. Po ośmiu latach wspólnego życia Jason Cynthia znaleźli się na rozdrożu. Postanawiają podjąć się ostatniej próby ratowania małżeństwa. Sposobem na to. Raj dla par / Couples Retreat Film opowiada o czterech parach, które spędzają wakacje na tropikalnej wyspie. Jedna z nich jest tu aby ratować swoje małżeństwo, reszta żeby się zabawić. Raj dla par / Couples Retreattrailer Film opowiada o czterech małżeństwach, które spędzają wakacje na tropikalnej wyspie. Jedna para jest tu aby ratować.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.