Oglądasz teraz film: Punisher: Strefa wojny

Liczba ocen: 94

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • F napisy pl Punisher Rosyjska tlumaczka online pl Strefa Wojny Sheitan torrent / Punisher War PL. Punisher Strefa Wojny / Punisher War PL .Punisher Strefa Wojny to kolejna już historia popularnego komiksowego bohatera ukazana w formie. Punisher Strefa Wojny / Punisher War Zone Prowadząc Krol Biebrzy online jednoosobową wojnę ze światem przestępczości zorganizowanej bezlitosny wymierzający sprawiedliwość według własnego uznania bohater Frank Castle. Sensacyjny » filmy seriale online za. Darmowe filmy online to nasze hasło przewodnie. Tylko u nasz zawsze możesz oglądać wszystkie filmy za darmo. Scoring Ghosts of Mars za darmo Nie musisz się rejestrować ani logować. Mściciel / The PL . Mściciel / The PL Głównym bohaterem opowieści jest Frank Castle, były żołnierz, który w centrum krwawej rozgrywki gangów traci. Historyczne / Wojenne / Kostiumowe Filmy z polskim lektorem. Filmy Lektor PL, Nowości filmowe, nowości z lektorem, premiery filmowe, Filmy Do Pobrania Za Darmo, Filmy po polsku, filmy za darmo bez limitu, filmy , filmy Full.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.