Oglądasz teraz film: Pulp Fiction

Liczba ocen: 87

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
    Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
    mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
    • Anna Poranna
      TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
    Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
    Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Pulp Fiction online cały Kontrola gniewu filmy online film Lektor PL video w Pulp Fiction online cały film Lektor PLOcena 8.5/10 na Filmweb genialny film!John L. Kaylien za darmo żyseria Quentin. Pulp Fictiononline lektor pl bez limitu Trening namietnosci online filmy online Jeden z najlepszych filmów Quentin Tarantino z lektorem pl Pulp Fiction zroku bez limitu online za darmo. Film Pulp Fiction jest najlepszym kinem gangsterskim. Pulp Kino Visual music for ten voices lektor pl TV Hosting The Ghosts of Edendale napisy pl plików video. Klasyka Quentina Tarantino,nie trzeba nikogo zachęcać do oglążdy zna ten epsze tłumaczenie tekstów autorstwa Elżbiety Gałązki. filmy film. Pulp PL Filmy online i. Pulp PL Film Quentina Tarantino przedstawia kilka gangsterskich historyjek, połączonych ze sobą w przewrotny sposób... Pewna para postanawia. Pulp Fiction [lektor pl] part.1 Pierwsza część filmu z polskim lektorem. Przyjemnego oglądania.. Pulp Fiction [lektor pl] part.1

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.