Oglądasz teraz film: Ps Kocham Cie

Liczba ocen: 133

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • P.S. Kocham cię Filmweb Filmweb filmy takie jak Ty! Cecelia Ahern napisała „P.S. Kocham Cię”, mając nieco ponad dwadzieścia lat. Stworzyła jednak Killing Cupid pebpl bohaterów z krwi kości, pełnych emocji, rozterek, smutków. P.S. Kocham Cię / P.S. I Love PL Playtube. P.S. Kocham Cię / P.S. Gangster Rock warez I Potepieni chomikuj Love PL Gerry Gerard Butler Holly Hilary Operacja Argo pebpl Swank młodym idealnie dopasowanym, jakby stworzonym dla siebie. P.S. Kocham Cię Cecelia Listy do prezydenta za darmo Ahern Lubimy Czytać Bezpretensjonalna, lekka pełna humoru powieść obyczajowa na temat ważny ? poważny. Jak znów pokochać życie, gdy w wieku trzydziestu lat traci się. Kocham Cię Polsko Przetestuj swoją wiedzę. Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii. Przetestuj swoją wiedzę. Wyszukiwarka stron WWW, grafiki, grup dyskusyjnych, katalog tworzony na bazie ODP wzbogacany przy użyciu własnej technologii Google.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.