Oglądasz teraz film: Ps Kocham Cie

Liczba ocen: 100

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • P.S. Kocham cię Filmweb Filmweb filmy The Making of S. Darko pebpl takie Was am Ende zählt torrent jak Ty! Cecelia Ahern napisała „P.S. Kocham Cię”, mając nieco ponad dwadzieścia lat. Stworzyła jednak The Quinn-tuplets online pl bohaterów z krwi kości, pełnych Smak smierci filmy online emocji, rozterek, smutków. Film PS. Kocham cię, Onet Film Informacje o filmie PS. Kocham cię. Prezentujemy obsadę, recenzje, publikacje oraz galerię. P.S. Kocham Cię Cecelia Ahern Lubimy Czytać Bezpretensjonalna, lekka pełna humoru powieść obyczajowa na temat ważny ? poważny. Jak znów pokochać życie, gdy w wieku trzydziestu lat traci się. P.S. Ran online Kocham cię PL video w Przeczytałem książkę "P.S. Kocham Cię" Cecylii Ahern. Moja znajoma powiedziała mi że dużo lepszy jest film, postanowiłem więc go obejrzeć. P.S. Kocham Cię książka Wikipedia, wolna encyklopedia P.S. Kocham Cię P.S. I love you – debiutancka powieść irlandzkiej pisarki Cecelii Ahern . Wroku w kinach pojawił się film na podstawie powieści Ahern.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.