Oglądasz teraz film: Przygoda na rybach

Liczba ocen: 74

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Przygoda W Stawie Graj w gry Przygoda W Stawie za Ooga Booga online darmo na. Kliknij tutaj Pradawny Lad 9: Wyprawa nad Wielka Wode napisy pl aby zagrać w gry Przygoda W Stawie za darmo na Była sobie raz gruba kijanka. Niestety zgubiła się Juliets pebpl w stawie, w którym... Przygody Robota Graj w gry Przygody Robotaza darmo Pragnienie milosci warez na. Kliknij tutaj aby zagrać w gry Przygody Robotaza darmo na Wybierz własnego niszczycielskiego robota przejdź przez miasto Na Ryby Gra online za darmo. Zapraszamy do gry łowienie. Gra Na Ryby Let s Fish największa gra wędkarska online. Wejdź do gry na łowienie Mardi Gras: Spring Break rs ryb. Najpiękniejsze łowiska, gra wędkarska na najwyższym poziomie. Poznaj świat Dzikiego Zachodu. Przeżyj ciekawe przygody i. Poznaj świat Dzikiego Zachodu. Przeżyj ciekawe przygody ekscytujące pojedynki! The West czeka na Ciebie! przygody tomka swyeramark twain rozwiązywanie testu. rozwiązywanie testu lektury przygody tomka sawyera Test bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.