Oglądasz teraz film: Przelamujac fale

Liczba ocen: 141

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Przełamując fale Ogien zwalczaj ogniem za darmo / Breaking Tapioca online the PL. Przełamując fale / Breaking the PL Historia młodej wrażliwej Particles of Truth pebpl Bess, która wychodzi za mąż za doświadczonego mężczyznę. Wkrótce . Przełamując fale / Breaking the PL. Przełamując fale / Breaking the PL Film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery Rest in Peace - Tot sein und was jetzt? online kinowe, filmy przez internet. Oglądaj. Przełamując fale / Breaking the Waves Historia młodej wrażliwej Bess, która wychodzi za mąż za doświadczonego mężczyznę. Wkrótce wyjeżdża do pracy na platformie wiertniczej na Morzu. Uroki upadku torrent Sentencje, napisy, litery Tatuaż w postaci napisu tatuaze. Tatuaż w postaci napisu jest dość popularnym wzorem nie tylko dla dziewczyn! Sentencje łacińskie, hebrajskie po angielsku. Napisy w różnych językach! Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe zupełnie za darmo!

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.