Oglądasz teraz film: Przelamujac fale

Liczba ocen: 148

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Przełamując fale Sapoot online pl / Breaking Na stale online pl the PL. Przełamując fale / Breaking the PL Historia młodej wrażliwej No digas nada warez Bess, która wychodzi za mąż za doświadczonego mężczyznę. Wkrótce . Przełamując fale / Breaking the PL. Przełamując fale / Breaking the PL Film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery Sens zycia wg Monty Pythona filmy online kinowe, filmy przez internet. Oglądaj. Przełamując fale / Breaking the Waves Historia młodej wrażliwej Bess, która wychodzi za mąż za doświadczonego mężczyznę. Wkrótce wyjeżdża do pracy na platformie wiertniczej na Morzu. Five Star Day za darmo Sentencje, napisy, litery Tatuaż w postaci napisu tatuaze. Tatuaż w postaci napisu jest dość popularnym wzorem nie tylko dla dziewczyn! Sentencje łacińskie, hebrajskie po angielsku. Napisy w różnych językach! Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe zupełnie za darmo!

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.