Oglądasz teraz film: Prosta historia

Liczba ocen: 86

Komentarze

 • Użytkownik: mike87_fw

  zmusiłem się, koniec warty obejrzenia

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Prosta historia Filmweb Straceni chlopcy 2 filmy online Film opowiada o sześciotygodniowej odysei Straighta, który postanawia EWR Revolution 2.0 za darmo pojednać się z chorym bratem. Nie rozmawiał z nim od ponad dziesięciu lat. Ponieważ już. Prosta historia Wikipedia, wolna encyklopedia Strefa X za darmo Prosta historia amerykańskobrytyjskofrancuski dramat obyczajowy oparty na faktach. Tytuł można tłumaczyć zarówno jako "Prosta historia" Mundial Bialo-Czerwonych: Trzej przyjaciele z boiska online pl jak "Historia. Prosta historia o miłości Filmweb Reżyserski debiut a ika rozgrywa się na wielu płaszczyznach. Jedną z nich jest, jak w tytule, prosta historia miłosna. Jednak Impreza z trupem w szafie online równolegle z nią i. ProstaWikipedia, wolna encyklopedia Linia prosta lub prosta jedno z podstawowych pojęć geometrii , szczególny przypadek nieograniczonej z obydwu stron krzywej o nieskończonym promieniu krzywizny. BISQUIT PROSTA HISTORIA DIR KONRAD AKSINOWICZ It s a new music Video for debut single of band called Bisquit. Dir Aksinowicz. D.O.P Wojtek Zielinski. Production Papaya Films. Kayax

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.