Oglądasz teraz film: Prosta historia

Liczba ocen: 76

Komentarze

 • Użytkownik: mike87_fw

  zmusiłem się, koniec warty obejrzenia

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Prosta historia Filmweb Escanaba in da Moonlight pebpl Film opowiada o sześciotygodniowej odysei Straighta, który postanawia Spiral pebpl pojednać się z chorym bratem. Nie rozmawiał z nim od ponad dziesięciu lat. Ponieważ już. Prosta historia Wikipedia, wolna encyklopedia Koncowe odliczanie lektor pl Prosta historia amerykańskobrytyjskofrancuski dramat obyczajowy oparty na faktach. Tytuł można tłumaczyć zarówno jako "Prosta historia" Samospalenie sekrety fenomenu filmy online jak "Historia. Prosta historia o miłości Filmweb Reżyserski debiut a ika rozgrywa się na wielu płaszczyznach. Jedną z nich jest, jak w tytule, prosta historia miłosna. Jednak Krasicki reaktywacja online pl równolegle z nią i. ProstaWikipedia, wolna encyklopedia Linia prosta lub prosta jedno z podstawowych pojęć geometrii , szczególny przypadek nieograniczonej z obydwu stron krzywej o nieskończonym promieniu krzywizny. BISQUIT PROSTA HISTORIA DIR KONRAD AKSINOWICZ It s a new music Video for debut single of band called Bisquit. Dir Aksinowicz. D.O.P Wojtek Zielinski. Production Papaya Films. Kayax

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.