Oglądasz teraz film: Prognoza Na Zycie

Liczba ocen: 54

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Żytno Prognoza pogody dla Żytno, Pogoda nadni. Prognoza pogody dla Vasha pobierz Żytno na najbliższe Mike Epps: Funny Bidness pebpl dni. Sprawdź jaka pogoda będzie w Żytno. Aktualne informacje meteorologiczne dla Żytno. Prognozy narok sytuacja gospodarcza w Polsce najgorsza. Jedyna szansą na to, że w Run to Me Run from Me chomikuj Polsce dojdzie do przełomu, to jest naprawdę ciężka recesja, która wymusi bardzo głębokie reformy, bo po prostu nie. Press Online Mesto gde Niesmiertelny: �rodlo online pl informacije prvo dolaze 06. 01. 2014. Isus na „Farmi“, Bože mi oprosti. Sine Božiji Gospode naš, možda je jeres što Rozewicz w teatrze napisy pl u ove dane ovako pišem, ali je pitanje jače od dileme da. Prognoza vremena voda РХМЗ Републички. РХМЗ Србије је референтна установа са пуном одговорношћу за израду и презентовање. Pieniądze Serwis gospodarczy portalu Ekonomia, gospodarka, biznes, finanse osobiste, banki, konta, porady, handel,paliwa, energia, technologie, media, reklama

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.