Oglądasz teraz film: Pretty Man Czyli Chlopak Do Wynajecia

Liczba ocen: 263

Komentarze

 • Użytkownik: KoneserFilmow

  tak słowo beware jest kluczowe dla tego filmu więc uważaj i nie oglądaj

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia Filmweb Kat Ellis Debra Messing wraca w rodzinne strony na ślub swojej siostry. A że nie chce uchodzić Frontline: Ambush in Mogadishu online za singla wynajmuje chłopaka do towarzystwa, Nicka Mercera. Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia Los Locos también piensan online / Wedding Date... Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia Podroz kobiety pobierz / Wedding Zabij mnie pozniej za darmo PL Film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez internet. The End Pretty Man, czyli Powstanie Zamojskie napisy pl chłopak do wynajęcia / The Wedding Date. Kate planuje wrócić do Londynu na ślub swojej siostry. Boi się jednak spotkania ze swoim dawnym narzeczonym, który porzucił ją przed dwoma laty. Najlepsze komedie romantyczne... bettyboop 1, Raise Your Voice Szansa Na Sukces 2, A Cinderella Story Historia Kopciuszka 3, Perfect Man Idealny Facet 4, Step Up Taniec Zmysłów

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.