Oglądasz teraz film: Prawdziwe zycie

Liczba ocen: 65

Komentarze

 • Użytkownik: _Garret_Reza_

  ma to zbyt wiele odcinkow w dodatku nudnawyxch bo takie tam

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Sentencje, napisy, litery Tatuaż w postaci napisu tatuaze. Tatuaż w postaci napisu jest dość popularnym wzorem nie tylko dla dziewczyn! Sentencje łacińskie, hebrajskie po angielsku. Napisy w różnych językach! Życie Pi onlineNapisy PL video w Średnia jakość. Życie Pi onlineNapisy PL. Bijecie kolejne rekordy! W dniu wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób, które. Peterborough PL Polonia Magonia online pl w Doa Dead Or Alive free download Peterborough Strona informacyjnospołecznościowa, na której znajdą Państwo codziennie nowe wiadomości z miasta, ogłoszenia, dyskusje, oferty pracy, nieruchomości. Ten chłopczyk był w niebie spotkał Klasyczne albumy rocka - Queen - „Bohemian Rhapsody” pobierz Jezusa NIEZWYKŁA. Ten chłopczyk był w niebie spotkał Jezusa NIEZWYKŁA HISTORIA 6LATKA! Czy prawdziwa?. Dziecko ze szczegółami opowiada o swoich niezwykłych doświadczeniach! Prawdziwe życie vod. tvp . pl The Duelist chomikuj ewizja Polska SA Sprawy z życia wzięte. Każdego dnia dochodzi do przestępstw. Ich ofiarami padają zwykli ludzie. Pokazujemy historie, które ich dotknęły.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.