Oglądasz teraz film: Prawdziwa legenda

Liczba ocen: 193

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Tajemnice PL "Piramidy w Egipcie to jedne z najbardziej zagadkowych budowli starożytnego świata. Przez wieki narosło wokół nich wiele legend mitów, które. Wyścig online, chomikuj, download LEKTOR PL Wczesniaki Wyścig online, chomikuj, download LEKTOR PL Nie było kobiety, która była w stanie im się oprzeć. Napędzani adrenaliną. The Poet and the Bear napisy pl Żyjący na wysokich S BOND KOLEKCJA Filmy z lektorem avi zbik009 S BOND KOLEKCJA Filmy z lektorem avi pliki użytkownika zbik009 przechowywane w serwisie James , James Bond. Opowieści o UFO cały film dokumentalny lektor pl Opowieści o UFO cały film dokumentalny lektor pl. W dokumencie aktor Dan Aykroyd ujawnia fakty o UFO, niezidentyfikowany obiekt latający. Dokument. Filmy Westerny rmvb pl FILMY RMVB LEKTOR PL !!! dammian54. Filmy Westerny rmvb pl FILMY RMVB LEKTOR PL !!! pliki Krolewskie koszmary napisy pl użytkownika dammian54 przechowywane w serwisie Lucky Luke Ballada o Daltonach.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.