Oglądasz teraz film: Prawdziwa Historia

Liczba ocen: 93

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Demon Kursk online Historia prawdziwa / An American . Demon Historia prawdziwa / An American PL Jedyna historycznie udokumentowana prawdziwa historia nawiedzenia ludzi przez ducha. Dramat rodziny noludków Historia prawdziwa Raees online pl / noludków Historia prawdziwa / PL Za górami, The Clinic chomikuj za lasami, siedmiu krasnoludków schroniło się w Spadaj na ziemie lesie. Szczycik,Dołek, Knedel. Prawdziwa historia Jezusa Fragmenty manuskryptu ngelii Judasza, która choć nie Persona lektor pl wniosła wiele nowego, wzbudziła zainteresowanie pismami spoza kanonu. Kościół już nie zabrania. Prawdziwa historia świętego a Nie latał saniami zaprzęgniętymi w renifery. Nie miał też czerwonego stroju czapki. Święty był biskupem Miry w ikonografii przedstawiany jest w. Gry mmo, gry online, graj za darmo Tutaj zaczyna się prawdziwa zabawa. Nasz katalog gier zawiera listę gier przeglądarkowych, flash, do pobrania.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.