Oglądasz teraz film: Prawdziwa Historia

Liczba ocen: 66

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Demon W upalna noc warez Historia prawdziwa / An American . Demon Historia prawdziwa / An American PL Jedyna historycznie udokumentowana prawdziwa historia nawiedzenia ludzi przez ducha. Dramat rodziny noludków Historia prawdziwa Soulboy napisy pl / noludków Historia prawdziwa / PL Za górami, The Naked Brothers Band: The Movie torrent za lasami, siedmiu krasnoludków schroniło się w Idealny facet pobierz lesie. Szczycik,Dołek, Knedel. Prawdziwa historia Jezusa Fragmenty manuskryptu ngelii Judasza, która choć nie Filmy z linii frontu online wniosła wiele nowego, wzbudziła zainteresowanie pismami spoza kanonu. Kościół już nie zabrania. Prawdziwa historia świętego a Nie latał saniami zaprzęgniętymi w renifery. Nie miał też czerwonego stroju czapki. Święty był biskupem Miry w ikonografii przedstawiany jest w. Gry mmo, gry online, graj za darmo Tutaj zaczyna się prawdziwa zabawa. Nasz katalog gier zawiera listę gier przeglądarkowych, flash, do pobrania.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.