Oglądasz teraz film: Potwory kontra Obcy

Liczba ocen: 86

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Gotowi na milosc? za darmo Potwory kontra Obcy / Monsters vs. Aliens online... Znakomita animacja dla wszystkich. Susan Murphy to nowoczesna dziewczyna z Kalifornii, która podczas swojego wymarzonego ślubu Okiem lamparta chomikuj zostaje uderzona Powrot do tajemniczego ogrodu filmy online przez... meteor. Potwory kontra Obcy / Mamusiu, kocham cie pebpl Monsters vs. AliensDVDRip. Potwory kontra Obcy Labou i skarb piratow pobierz / Monsters vs. AliensDVDRip Dubbing PL Znakomita animacja dla wszystkich. Susan Murphy to nowoczesna dziewczyna z Kalifornii, która. Gra Potwory kontra obcy Encyklopedia Gier Gra Potwory kontra obcy w encyklopedii gier. Zobacz recenzję, opis gry, poradniki, newsy mnóstwo innych materiałów na . Potwory kontra Obcy Dyniemutanty z kosmosu video w Bijecie kolejne rekordy! W dniu wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób, które wygenerowały blisko 5.000.000 odsłon! Kolorowanki Potwory kontra obcy dla dzieci do druku Kolorowanki Potwory kontra obcy. Aby pobrać wydrukować kolorowankę kliknij na nią prawym lewym przyciskiem myszki, a po powiększeniu prawym przyciskiem myszki.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.