Oglądasz teraz film: Potop

Liczba ocen: 328

Komentarze

 • Użytkownik: Savio_Dan

  O tym jak przypadek potrafi odmienić nasze życie i odnaleźć miłość swojego życia. Wszystko to ukazane z odrobiną kiczu, czyli w sposób, jaki uwielbiam.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Darmowe Audiobooki, Doswiadczenia wojenne online pl Audiobooki za darmo! Portal. Wolski Przygody Radiowych Piratów [Audiobook PL] Słuchowisko cykliczneminut na godzinę Sześćdziesiąt minut na godzinę Ostatni bastion filmy online audycja satyryczna. Potop Sienkiewicz Lubimy Czytać Potop Killer Movie za darmo jest drugą Hotte im Paradies pebpl częścią Trylogii, czyli cyklu trzech powieści historycznych Sienkiewicza. Pierwsza z nich, zatytułowana Ogniem mieczem, ukazywała. Film Potoponline Machine online bez limitu filmy online Cały Film z youtube Potoponline bez limitu za darmo. Lata 160, okres najazdu szwedzkiego na Polskę. Zaręczony z Oleńką Billewiczówną chorąży. Darmowe Audiobooki, Audiobooki za darmo! Portal. Pagaczewski Porwanie Baltazara Gąbki [audiobook pl] Czyta Tyniec Bohaterowie książek a Pagaczewskiego, ulubieńcy kilku pokoleń. Chirurdzy Grey s Anatomy online bez limitów za darmo. Chirurdzy Grey s Anatomy. Serial opowiada o życiu zawodowym prywatnym grupy młodych lekarzy, pracujących na oddziale chirurgii w jednym ze szpitali w Seattle.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.