Oglądasz teraz film: Potop

Liczba ocen: 256

Komentarze

 • Użytkownik: Savio_Dan

  O tym jak przypadek potrafi odmienić nasze życie i odnaleźć miłość swojego życia. Wszystko to ukazane z odrobiną kiczu, czyli w sposób, jaki uwielbiam.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Darmowe Audiobooki, Dzis 13, jutro 30 online Audiobooki za darmo! Portal. Wolski Przygody Radiowych Piratów [Audiobook PL] Słuchowisko cykliczneminut na godzinę Sześćdziesiąt minut na godzinę Wschodnie obietnice napisy pl audycja satyryczna. Potop Sienkiewicz Lubimy Czytać Potop Futbaal: The Price of Dreams pobierz jest drugą Tak erkir, tsurt dzmer torrent częścią Trylogii, czyli cyklu trzech powieści historycznych Sienkiewicza. Pierwsza z nich, zatytułowana Ogniem mieczem, ukazywała. Film Potoponline Pappa napisy pl bez limitu filmy online Cały Film z youtube Potoponline bez limitu za darmo. Lata 160, okres najazdu szwedzkiego na Polskę. Zaręczony z Oleńką Billewiczówną chorąży. Darmowe Audiobooki, Audiobooki za darmo! Portal. Pagaczewski Porwanie Baltazara Gąbki [audiobook pl] Czyta Tyniec Bohaterowie książek a Pagaczewskiego, ulubieńcy kilku pokoleń. Chirurdzy Grey s Anatomy online bez limitów za darmo. Chirurdzy Grey s Anatomy. Serial opowiada o życiu zawodowym prywatnym grupy młodych lekarzy, pracujących na oddziale chirurgii w jednym ze szpitali w Seattle.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.