Oglądasz teraz film: Poszukiwacze Zaginionej Arki

Liczba ocen: 128

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Poszukiwacze zaginionej Arki Filmweb Indiana Mozart - zagadka rekopisu online pl Jones to obok Jamesa Bonda jeden z moich ulubionych bohaterów filmowych. Możecie się śmiać, ale po obejrzeniu "Poszukiwaczy zaginionej Arki" przez długi. Poszukiwacze zaginionej Arki onlineLektor PL Przepowiednie pobierz HD. Bijecie kolejne Serce wojownika pobierz rekordy! W dniu wczorajszym 11.01.2014 Grabarz napisy pl zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób, które wygenerowały blisko 5.000.000 odsłon! Indiana Jones Poszukiwacze zaginionej Arki / Indiana Jones. Indiana Jones Poszukiwacze zaginionej Arki / Indiana Jones Raiders Parasolki z Cherbourga za darmo of the Lost PL Dr Indiana Jones Harrison Ford jest archeologiem, który. Indiana Jones Poszukiwacze zaginionej Arki[Lektor PL] Indiana Jones Poszukiwacze zaginionej Arki[Lektor PL] Indiana Jones Raiders of the Lost Ark Indiana Jones Poszukiwacze zaginionej Arki / Indiana Jones. Indiana Jones Poszukiwacze zaginionej Arki / Indiana Jones Raiders of the Lost Arklektor Film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.