Oglądasz teraz film: Poszukiwacze Zaginionej Arki

Liczba ocen: 135

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Poszukiwacze zaginionej Arki Filmweb Indiana Inne niebo filmy online Jones to obok Jamesa Bonda jeden z moich ulubionych bohaterów filmowych. Możecie się śmiać, ale po obejrzeniu "Poszukiwaczy zaginionej Arki" przez długi. Poszukiwacze zaginionej Arki onlineLektor PL Ziarno watpliwosci za darmo HD. Bijecie kolejne Stockholm Syndrome napisy pl rekordy! W dniu wczorajszym 11.01.2014 Precut Girl torrent zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób, które wygenerowały blisko 5.000.000 odsłon! Indiana Jones Poszukiwacze zaginionej Arki / Indiana Jones. Indiana Jones Poszukiwacze zaginionej Arki / Indiana Jones Raiders Tropiciel peb.pl of the Lost PL Dr Indiana Jones Harrison Ford jest archeologiem, który. Indiana Jones Poszukiwacze zaginionej Arki[Lektor PL] Indiana Jones Poszukiwacze zaginionej Arki[Lektor PL] Indiana Jones Raiders of the Lost Ark Indiana Jones Poszukiwacze zaginionej Arki / Indiana Jones. Indiana Jones Poszukiwacze zaginionej Arki / Indiana Jones Raiders of the Lost Arklektor Film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.