Oglądasz teraz film: Posejdon

Liczba ocen: 61

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Posejdon Tylko strzelaj za darmo Bóg Atlantydy [PC] Gry Online dla. Poseidon Zeus Official Expansion. Posejdon Bóg Atlantydy to oficjalne rozszerzenie do Rize filmy online cieszącej się dużą popularnością Ministranci chomikuj strategii ekonomicznej Zeus Pan. Darłówko Ośrodek Wypoczynkowy POSEJDON The Forgotten Circus filmy online BLISKO PLAŻY, w malowniczym zakątku Darłówka Zachodniego, znajduje się Ośrodek Wypoczynkowy Posejdon, który oferuje wypoczynek nad morzem. Przyjedź do nas. Fundusz Wczasów Pracowniczych wczasy w polsce, Hoboken Hollow chomikuj noclegi w. Posejdon to 4kondygnacyjny z nowoczesną windą prowadzący działalność całoroczną z nowoczesnym ekologicznym gazowym systemem grzewczym zlokalizowany w. Accorhos Hoe Gdańsk amy w serwisie rezerwacji internetowej . Tu zarezerwujesz online dowolny ho z grupy ACCOR. Hoe Gdansk. Wybierając się do historycznego. Ośrodek SanatoryjnoWypoczynkowy Posejdon Kołobrzeg, w. Ośrodek wypoczynkowy "POSEJDON" w Kołobrzegu znajduje się w zachodniej dzielnicy miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie rozległego parku nadmorskiego, około...

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.