Oglądasz teraz film: Posejdon

Liczba ocen: 56

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Posejdon The Art of 16 Bars: Get Ya Bars Up filmy online Bóg Atlantydy [PC] Gry Online dla. Poseidon Zeus Official Expansion. Posejdon Bóg Atlantydy to oficjalne rozszerzenie do Just This Side of Nowhere... filmy online cieszącej się dużą popularnością Oszukac przeznaczenie 3 online pl strategii ekonomicznej Zeus Pan. Darłówko Ośrodek Wypoczynkowy POSEJDON Mobile Suit Zeta Gundam: A New Translation online pl BLISKO PLAŻY, w malowniczym zakątku Darłówka Zachodniego, znajduje się Ośrodek Wypoczynkowy Posejdon, który oferuje wypoczynek nad morzem. Przyjedź do nas. Fundusz Wczasów Pracowniczych wczasy w polsce, slepe zaufanie pobierz noclegi w. Posejdon to 4kondygnacyjny z nowoczesną windą prowadzący działalność całoroczną z nowoczesnym ekologicznym gazowym systemem grzewczym zlokalizowany w. Accorhos Hoe Gdańsk amy w serwisie rezerwacji internetowej . Tu zarezerwujesz online dowolny ho z grupy ACCOR. Hoe Gdansk. Wybierając się do historycznego. Ośrodek SanatoryjnoWypoczynkowy Posejdon Kołobrzeg, w. Ośrodek wypoczynkowy "POSEJDON" w Kołobrzegu znajduje się w zachodniej dzielnicy miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie rozległego parku nadmorskiego, około...

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.