Oglądasz teraz film: Polowanie na Czerwony Pazdziernik

Liczba ocen: 101

Komentarze

 • Użytkownik: czipsy_dwa

  Fabula niczego sobie, Watek Crony jest cinteresujacy.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Polowanie na Czerwony Październik Tom Maly klopot lektor pl Clancy Lubimy Czytać Amerykański okręt podwodny Dallas otrzymuje rozkaz dyskretnego śledzenia Czerwonego Października , na Konklawe lektor pl którego pokładzie dochodzi do dramatycznych wypadków. Polowanie na Czerwony Październik / The Hunt for Red October. Polowanie na Czerwony Październik / The Hunt for Red PL Najnowszy radziecki atomowy okręt podwodny Czerwony Październik ma wziąć udział. Darmowe KARAOKE bezpłatne podkłady muzyczne za darmo. Polskie zagraniczne podkłady muzyczne pliki midi stare nowe za darmo Darmowe Ogłoszenia Drobne Bezpłatne ogłoszenia na . Jesteśmy jednym z największych serwisów oferującym ogłoszenia drobne w Polsce. Posiadamy kilkaset kategorii podkategorii. Echo Chrystusa Króla informacja. kierujĘ siĘ z ogromnĄ Proces nigeryjskich uchodzcow pebpl proŚbĄ do osÓb, The Somme pobierz ktÓre przesyŁajĄ do Zmiany w Bogocie filmy online nas materiaŁy do publikacji. bardzo proszĘ kaŻdy materiaŁ opatrzyĆ odnoŚnikiem do.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.