Oglądasz teraz film: Polowanie na Czerwony Pazdziernik

Liczba ocen: 97

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Polowanie To wciaz moj maz lektor pl na Czerwony Październik video w Bijecie kolejne rekordy! W dniu wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób, które wygenerowały blisko 5.000.000 odsłon! Kino Stella online pl Polowanie na Czerwony Październik / The Hunt for Red October. Polowanie na Czerwony Październik / The Hunt for Red PL Najnowszy radziecki atomowy okręt podwodny Czerwony Październik ma wziąć udział. Polowanie na Czerwony Październik Tom Clancy Lubimy Czytać Amerykański okręt podwodny Dallas otrzymuje rozkaz dyskretnego śledzenia Czerwonego Października , na którego pokładzie dochodzi do dramatycznych wypadków. Walki z Armia Czerwonawrzesnia pazdziernikaroku Bitwy Gideon s Daughter pebpl kampanii wrzesniowej. Mapa uderzen sowieckich Droga Marii pebpl 2829 wrzesnia 1939. Kampania wrzesniowa 1939. Walki z Armia Czerwona we wrzesniu pazdzierniku 1939. Wojna. Echo Chrystusa Króla informacja. kierujĘ siĘ z ogromnĄ proŚbĄ Mala ksiezniczka filmy online do osÓb, ktÓre przesyŁajĄ do nas materiaŁy do publikacji. bardzo proszĘ kaŻdy materiaŁ opatrzyĆ odnoŚnikiem do.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.