Oglądasz teraz film: Polowanie na Czerwony Pazdziernik

Liczba ocen: 153

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Polowanie na Czerwony Październik / The Hunt for Red October. Polowanie na Czerwony Październik / The Hunt Szczekajaca wyspa za darmo for Red PL Najnowszy radziecki atomowy okręt podwodny Czerwony Październik ma wziąć udział. Polowanie na Czerwony Październik video w Bijecie kolejne rekordy! W dniu wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób, które wygenerowały blisko 5.000.000 odsłon! Polowanie na Czerwony Październik Tom Clancy Lubimy Czytać Amerykański okręt Moloko - 11,000 Clicks za darmo podwodny Dallas otrzymuje Przyjaciel do konca swiata warez rozkaz dyskretnego śledzenia Czerwonego Października , na którego pokładzie dochodzi do dramatycznych wypadków. Filmy online, darmowe filmy z lektorem Pełna humoru, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami Planeta 51 filmy online historia człowieka, który Szansa na sukces lektor pl nie zamierza żegnać się z życiem. Ron żyje z dnia na dzień. Sensacyjny / Akcji Filmy z polskim lektorem / dubbingiem. Filmy Lektor PL, Nowości filmowe, nowości z lektorem, premiery filmowe, Filmy Do Pobrania Za Darmo, Filmy po polsku, filmy za darmo bez limitu, filmy , filmy Full.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.