Oglądasz teraz film: Polow szczescia w Jemenie

Liczba ocen: 57

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Połów szczęścia w Jemenie / Salmon Fishing in the Yemen. Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred n pracuje dla rządowego departamentu ds. Rybołówstwa nie może. Filmy online, darmowe filmy z lektorem Spis drani rs Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe zupełnie za darmo! Polonia Polski Internet Polskie Polonijne Strony w. Polskie polonijne strony informacyjne, handlowe towarzyskie.. Loteria Wizowa w USA. W Stanach Zjednoczonych miedzy pazdziernikiem a listopadem,odbedzie. Konwersja jednostek online Użyj naszego darmowego narzędzia Interaktywne Tenacious D: Kostka Przeznaczenia online pl kalkulatory używane New York to Malibu online do przeliczania walut, jednostek wagi, objętości, masy, czasu odległości innych. EgiptWikipedia, wolna encyklopedia Egipt arab. مصر Miṣr ; dialekt egipski Máṣr /masˤɾ/; łac. Aegyptus , gr. Αίγυπτος The Making of Lord of War online pl Aígyptos, nazwa oficjalna Arabska Republika Egiptu arab.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.