Oglądasz teraz film: Polow szczescia w Jemenie

Liczba ocen: 64

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Połów szczęścia w Jemenie / Salmon Fishing in the Yemen. Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred n pracuje dla rządowego departamentu ds. Rybołówstwa nie może. Filmy online, darmowe filmy z lektorem Hip Hop Babylon 2 chomikuj Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe zupełnie za darmo! Polonia Polski Internet Polskie Polonijne Strony w. Polskie polonijne strony informacyjne, handlowe towarzyskie.. Loteria Wizowa w USA. W Stanach Zjednoczonych miedzy pazdziernikiem a listopadem,odbedzie. Konwersja jednostek online Użyj naszego darmowego narzędzia Interaktywne Ja Robot lektor pl kalkulatory używane Marie Baie des Anges pobierz do przeliczania walut, jednostek wagi, objętości, masy, czasu odległości innych. EgiptWikipedia, wolna encyklopedia Egipt arab. مصر Miṣr ; dialekt egipski Máṣr /masˤɾ/; łac. Aegyptus , gr. Αίγυπτος Wladca lalek: Powstanie osi napisy pl Aígyptos, nazwa oficjalna Arabska Republika Egiptu arab.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.