Oglądasz teraz film: Polow szczescia w Jemenie

Liczba ocen: 45

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Filmy Wojenne rmvb pl FILMY RMVB LEKTOR PL !!! dammian54. Filmy Wojenne rmvb pl FILMY RMVB LEKTOR PL !!! pliki użytkownika dammian54 przechowywane w serwisie Hannah Free lektor pl Bękarty Wojny.2009 Lektor . Filmy Westerny I Shout Love online rmvb pl FILMY RMVB LEKTOR PL !!! dammian54. Filmy Westerny rmvb pl FILMY RMVB LEKTOR PL !!! pliki użytkownika dammian54 przechowywane w serwisie Lucky Luke Ballada Glenn Gould: The Russian Journey online pl o Daltonach. Playing Dead: Resident Evil From Game to Screen lektor pl Sekret The Secret, Nie mow mamie, ze niania nie zyje rs polskie napisy lub lektor, pełna wersja. Wersja z napisami PL chwilowo brak Medytacje przyciągające obfitość, szczęście, zdrowie bogactwo Więcej w Spojrzenie Sklep Ezoteryczny, w. Filmy online, darmowe filmy z lektorem Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe zupełnie za darmo! Komedie / Komedie romantyczne Filmy z polskim lektorem. Filmy Lektor PL, Nowości filmowe, nowości z lektorem, premiery filmowe, Filmy Do Pobrania Za Darmo, Filmy po polsku, filmy za darmo bez limitu, filmy , filmy Full.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.