Oglądasz teraz film: Polow szczescia w Jemenie

Liczba ocen: 118

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Połów szczęścia w Jemenie / Salmon Fishing in the Yemen. Opis Filmu Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred n pracuje Il était une fois dans l oued online pl dla rządowego departamentu ds. Filmy online, darmowe filmy z lektorem Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe zupełnie za darmo! Barwy szczęścia Mali rabusie lektor pl Odcinek Barwy szczęścia SERIAL. Zuza bierze udział w sesji u psychologa. W trakcie rozmowy otwiera się przed terapeutą. Wdzięczny za pomoc Dąbrowski zaprasza Zapomne ten dzien pebpl Martę Urszulę na obiad.... Barwy szczęścia Odcinek Barwy szczęścia SERIAL. jest załamana po rozstaniu z em. Chłopak próbuje przeprosić ją za sposób, w jaki poinformował o swojej decyzji. Wszystkie psy ida do nieba napisy pl Okazuje się, że postanowił on... Barwy szczęścia serial TV, informacje, artykuły. Bohaterami mieszkańcy warszawskiej ulicy Zacisznej ludzie w różnym wieku, o różnym statusie rodzinnym materialnym. Niektórzy z nich Potepiony torrent znają się od lat.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.