Oglądasz teraz film: Polow szczescia w Jemenie

Liczba ocen: 10

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Połów szczęścia w Jemenie / Salmon Fishing in the Yemen. Opis Filmu Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred n pracuje Frog River lektor pl dla rządowego departamentu ds. Filmy online, darmowe filmy z lektorem Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe zupełnie za darmo! Barwy szczęścia V Centuria. W poszukiwaniu zaczarowanych skarbow warez Odcinek Barwy szczęścia SERIAL. Zuza bierze udział w sesji u psychologa. W trakcie rozmowy otwiera się przed terapeutą. Wdzięczny za pomoc Dąbrowski zaprasza Prywatne zycie Pippy Lee za darmo Martę Urszulę na obiad.... Barwy szczęścia Odcinek Barwy szczęścia SERIAL. jest załamana po rozstaniu z em. Chłopak próbuje przeprosić ją za sposób, w jaki poinformował o swojej decyzji. Freeloaders online Okazuje się, że postanowił on... Barwy szczęścia serial TV, informacje, artykuły. Bohaterami mieszkańcy warszawskiej ulicy Zacisznej ludzie w różnym wieku, o różnym statusie rodzinnym materialnym. Niektórzy z nich Ostatnia piosenka filmy online znają się od lat.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.