Oglądasz teraz film: Pocahontas

Liczba ocen: 85

Komentarze

 • Użytkownik: MaryCullen

  Serial dzieciństwa :)

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Pocahontas II Podróż do Nowego Świata / Pocahontas II. Pocahontas II Podróż do Nowego Tu zawsze swieci slonce online Świata / Pocahontas II Journey to a Whisky, Romeo, Zulu pobierz New PL Tym razem ścieżka życia wiedzie Pocahontas na Die Siebtelbauern lektor pl wielki statek. PL Kobiety z 6. pietra za darmo Filmy online i. PL Pocahontas to imię dzielnej młodej Indianki, pochodzącej ze szczepu Powhatan. Dziewczyna marzy o dalekich krajach obcym przybyszu. PL Filmy online i. PL Film online Mysl 2 Myrha pobierz Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze premiery przez internet. ! BAJKI CHOMIKUJ filmychomikujonline BAJKI CHOMIKUJ pliki użytkownika filmychomikujonline przechowywane w serwisie Dzwoneczek sekret magicznych skrzydeł. Filmy seriale online za darmo bez limitów addVIDEO Bogaty zbiór filmów seriali. Najlepsze seriale filmy online, dostępne za darmo, bez limitu. Sprawdź naszą kolekcję plików video nie rozczarujemy Cię !

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.