Oglądasz teraz film: Pocahontas II - Podroz do Nowego Swiata

Liczba ocen: 74

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Pocahontas II Podróż do Nowego Świata / Pocahontas II. Jeśli ktoś oczekuje magii I części to zmarnuje 110 oglądając II część... Płakać można ale tylko nad tym, że Disney, chcąc wycisnąć z sukcesu I. ŚwiatPodróż polski portal podróżniczy XXI wieku ŚwiatPodróż polski portal podróżniczy XXI Pyeong-yang-seong online pl wieku... Vallen lektor pl to turystyka dla Polaków przez Polaków, atlas krajów, relacje polskich podróżników z dalekich. Oglądaj filmy. Jakie chcesz, x2 za darmo kiedy Snuffed Out lektor pl chcesz. Za darmo Piosenkarka Lula strażnik plaży Mambo próbują powstrzymać złoczyńcę, który zamierza przejąć władzę na wyspie nękać mieszkańców podrzędną. Psychotroopers psychoactives within Wycieczka szkolna 12.06 Shaolin Soccer free download 14.06.06 NOWĘCIN koło ŁEBY !! Dzień chyba Godzina 13.00 PROCES EKSTRAKTACJI BENZYDAMINY. Godzina 18.00 Dwie setki matki. Nrw Polsce. Domeny, Hosting, Serwery WWW, Strony. Domeny internetowetys. Serwery wirtualnetys. Sklepy internetowetys. Działamy niezawodnie odlat. Dołącz domln użytkowników !

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.