Oglądasz teraz film: Pitch Black

Liczba ocen: 151

Komentarze

 • Użytkownik: Shinai_Iaido

  Bardzodobry film dla dzieci mojego dzieciństwa.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Pitch Black Filmweb Statek kosmiczny przewożący więźniamordercę ulega awarii. Podczas przymusowego lądowania na nieznanej planecie dochodzi do katastrofy. Ci, którzy przeżyli. Pitch Black Wikipedia, wolna encyklopedia Pitch Black film przygodowy z gatunku science fiction wyreżyserowany przez Davida Twohy ego wroku. Film doczekał się kontynuacji pt. Kroniki Riddicka . Pitch Black on DVD Trailers, bonus features, cast photos. Wielka Cisza filmy online Pitch Black is available now on DVD. Click to watch Scena zbrodni lektor pl the Ladies of the House chomikuj trailer, bonus features and more! pitchOlogia Budowniczy w Minecraft . Dom Modern by Pitch Black by pitchOlogia Budowniczy Martwa rzeka peb.pl w Minecraft; 44,660 views;. Tajemnica grodu Black Fire Starożytna Zapach raju napisy pl Kraina #3 by pitchOlogia. Pitch Black*PL Hodowla kotów syjamskich ortientalnych index usemap=#nazwa/

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.