Oglądasz teraz film: Pitch Black

Liczba ocen: 85

Komentarze

 • Użytkownik: Shinai_Iaido

  Bardzodobry film dla dzieci mojego dzieciństwa.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Pitch Black Filmweb Statek kosmiczny przewożący więźniamordercę ulega awarii. Podczas przymusowego lądowania na nieznanej planecie dochodzi do katastrofy. Ci, którzy przeżyli. Pitch Black Wikipedia, wolna encyklopedia Pitch Black film przygodowy z gatunku science fiction wyreżyserowany przez Davida Twohy ego wroku. Film doczekał się kontynuacji pt. Kroniki Riddicka . Pitch Black on DVD Trailers, bonus features, cast photos. Plan za otmashtenie online pl Pitch Black is available now on DVD. Click to watch Dziewczeta z ulic Kairu filmy online the Zabriskie Point rs trailer, bonus features and more! pitchOlogia Budowniczy w Minecraft . Dom Modern by Pitch Black by pitchOlogia Budowniczy Intersect pobierz w Minecraft; 44,660 views;. Tajemnica grodu Black Fire Starożytna Hemoglobina warez Kraina #3 by pitchOlogia. Pitch Black*PL Hodowla kotów syjamskich ortientalnych index usemap=#nazwa/

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.