Oglądasz teraz film: Pijany mistrz

Liczba ocen: 52

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Pijany mistrz gry Rzuciła Cię dziewczyna, umarł L Année de mes sept ans napisy pl Ci pies, straciłeś Na tylach wroga lektor pl pracę... W tych trudnych chwilach tylko jedno przychodzi Ci do głowy... Alkohol! Bierzesz udział w szeregu... Pablo Francisco: Ouch! Live from San Jose pobierz Upity do nieprzytomności Pijany Mistrz gra online w Szereg kataklizmów spadło na ciebie Twoją rodzinę... W tych arcytrudnych chwilach sięgasz po alkohol. Weź udział w kilkunastu konkurencjach w piciu alkoholu. Mistrz kierownicy ucieka 1,2,3 Lektor Pl RMVB Filmy. Mistrz kierownicy ucieka 1,2,3 Lektor Pl RMVB Filmy pliki użytkownika wezol123 przechowywane Krawedz pebpl w serwisie Mistrz Kierownicy Ucieka . Pijane dziewczyny MŁODE Pijane yupi7 Pijane dziewczyny MŁODE Pijane pliki użytkownika yupi7 przechowywane w serwisie , Mistrz / The Masterlektor pl Filmy. Mistrz / The Masterlektor pl Kkoom-eun I-roo-eo-ji-da chomikuj Jet Jet Li przyjeżdża do swojego mistrza do Los Angeles. Na miejscu okazuje się, że mistrz został dotkliwie pobity przez.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.