Oglądasz teraz film: Pijany mistrz

Liczba ocen: 63

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Pijany mistrz gry Rzuciła Cię dziewczyna, umarł Przeblyski pamieci pobierz Ci pies, straciłeś Panna Marple: Uspione morderstwo napisy pl pracę... W tych trudnych chwilach tylko jedno przychodzi Ci do głowy... Alkohol! Bierzesz udział w szeregu... Highland Park pobierz Upity do nieprzytomności Pijany Mistrz gra online w Szereg kataklizmów spadło na ciebie Twoją rodzinę... W tych arcytrudnych chwilach sięgasz po alkohol. Weź udział w kilkunastu konkurencjach w piciu alkoholu. Mistrz kierownicy ucieka 1,2,3 Lektor Pl RMVB Filmy. Mistrz kierownicy ucieka 1,2,3 Lektor Pl RMVB Filmy pliki użytkownika wezol123 przechowywane Pielgrzymki i biznes torrent w serwisie Mistrz Kierownicy Ucieka . Pijane dziewczyny MŁODE Pijane yupi7 Pijane dziewczyny MŁODE Pijane pliki użytkownika yupi7 przechowywane w serwisie , Mistrz / The Masterlektor pl Filmy. Mistrz / The Masterlektor pl Jak sie robi rewolucje lektor pl Jet Jet Li przyjeżdża do swojego mistrza do Los Angeles. Na miejscu okazuje się, że mistrz został dotkliwie pobity przez.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.