Oglądasz teraz film: Pewnego razu w Rzymie

Liczba ocen: 152

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Pewnego razu w Rzymie Filmweb Filmweb filmy takie. Pewna pani kustosz z Nowego Jorku jest rozczarowana nieudanymi związkami miłością. Dziewczyna wybiera się na wycieczkę do Rzymu, a na pamiątkę I Piccoli maestri za darmo wakacji. Pewnego razu w Rzymie / When in Rome Pamietasz mnie? filmy online online[Lektor PL. Pewna agentka nieruchomości z Nowego Jorku jest rozczarowana nieudanymi związkami Niebianskie pieklo pebpl miłością. Dziewczyna wybiera się Gyakkyo nine online pl na wycieczkę do Rzymu, a na Dziewice pobierz pamiątkę. Pewnego razu w Rzymie / When in Rome Problem z polaczeniem. Sprobuj ponownie za !kilka sekund! Pewnego razu w Rzymie / When in Rome Pewna pani kustosz z Nowego Jorku jest rozczarowana nieudanymi związkami miłością. Dziewczyna wybiera się na wycieczkę do Rzymu, a na pamiątkę wakacji. Pewnego razu w jaskini Zagraj w darmowe gry online na Za darmo gry Pewnego razu w jaskini dla każdego! Hordy krwiożerczych zombie pustoszą królestwo. Dołącz do czarodzieja w jego misji pomóż mu je unicestwić!

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.