Oglądasz teraz film: Pearl Harbor

Liczba ocen: 45

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Pearl Harborfilm Poza miloscia filmy online online bez limitu Sins of the Realm za darmo lektor PL filmy. Cały film Love & Savagery warez online Pearl Harborz polskim lektorem pl bez limitu czasowego rejestracji, całkowicie za darmo. Starz on the Set: Sin City online pl Wystarczy kliknąć aby obejrzeć swój ulubiony. Soundtrack Pearl Harbor Muzyka Mp3 Bozenka79 Soundtrack Pearl Harbor Muzyka Marcel Ophuls et Jean-Luc Godard, La rencontre de St-Gervais filmy online Mp3 pliki użytkownika Bozenka79 przechowywane w serwisie Pearl Harbor Hans ZimmerI Will Come 3. Darmowe Filmy, Filmy za darmo! Portal ze wszystkim Darmowe Filmy, Filmy do pobrania za darmo! Komedie, Sensacyjne, Scifi, Horrory, Dramaty inne. Wojenny » filmy seriale online za darmo. Darmowe filmy online to nasze hasło przewodnie. Tylko u nasz zawsze możesz oglądać wszystkie filmy za darmo. Nie musisz się rejestrować ani logować. Pearl Harbor / Pearl PL . Pearl Harbor / Pearl PL Dwaj młodzi piloci, Rafe Danny Walker sobie bliscy niczym rodzeni bracia. Razem się wychowywali, razem.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.