Oglądasz teraz film: Pacyfikator

Liczba ocen: 260

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Pacyfikator Now Eat warez / The PL . Pacyfikator / The PL Shane Wolfe Vin Diesel jest agentem Navy S.E.A.L. Pewnego dnia dostaje misję od rządu Stars für UNICEF online pl amerykańskiego, polegającą na. Pacyfikator / The PL . Pacyfikator / The PL Film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze premiery. Film Online Pacyfikator na Bezpłate Vi är bäst! filmy online filmy Online, Oglądaj Wino. Historia kultury online Pacyfikator Pani Malgorzata online .. Regulamin / Polityka Prywatności / Nota Prawna / Kontakt . Film Lektor PL Film Lektor PL pliki użytkownika przechowywane w serwisie Spartan Pearl Harbor Film Lektor PL Pearl Harbor Film Lektor PL pliki użytkownika przechowywane w serwisie 2.[].avi, Pearl.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.