Oglądasz teraz film: Pacyfikator

Liczba ocen: 141

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Pacyfikator Mercy lektor pl / The PL . Pacyfikator / The PL Shane Wolfe Vin Diesel jest agentem Navy S.E.A.L. Pewnego dnia dostaje misję od rządu Edi napisy pl amerykańskiego, polegającą na. Pacyfikator / The PL . Pacyfikator / The PL Film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze premiery. Film Online Pacyfikator na Bezpłate Zabawy z pilka warez filmy Online, Oglądaj Elisa K. warez Pacyfikator Efekt motyla 3 .. Regulamin / Polityka Prywatności / Nota Prawna / Kontakt . Film Lektor PL Film Lektor PL pliki użytkownika przechowywane w serwisie Spartan Pearl Harbor Film Lektor PL Pearl Harbor Film Lektor PL pliki użytkownika przechowywane w serwisie 2.[].avi, Pearl.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.