Oglądasz teraz film: Oszukac Przeznaczenie 2

Liczba ocen: 72

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Oszukać przeznaczenie onlineLektor PL HD. The Final Destination/ Oszukać przeznaczenie onlineLektor PL HD Oszukać przeznaczenie onlineLektor PL HD. Oszukać przeznaczenie/ Final Destination onlineLektor PL HD. W dniu wczorajszym 05.01.2014 odnotowaliśmy rekordowe statystyki oglądalności. Oszukać przeznaczenielektor pl AVI Filmy wezol123. Oszukać przeznaczenielektor pl AVI Filmy pliki użytkownika wezol123 przechowywane Gypsy Boys online w serwisie Inspektor Harry pebpl Oszukaćip. Oszukać przeznaczenie/ Final Destination 2... 19letnia Kimberly Corman wybiera się z przyjaciółmi na wycieczkę. Przed wyjazdem doświadcza wizji, w której ona jej przyjaciele giną w poważnym karambolu. Dziewczyny z przemytu1,2Lektor PL Filmy daniela.77. Dziewczyny z przemytu1,2Lektor PL Filmy pliki użytkownika daniela.77 przechowywane w serwisie Dziewczyny z przemytu Human Trafficking...

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.