Oglądasz teraz film: Ostatnie zlecenie

Liczba ocen: 133

Komentarze

 • Użytkownik: Necro_feel

  Mnóstwo drobnych błędów logicznych i niespójności.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Ostatnie zlecenie Filmweb Joe ma cztery zasady nie zadaje Niewidzialne dzieci chomikuj pytań, nie uznaje dobra ani zła, nie spotyka się z ludźmi spoza interesu zawsze wie, kiedy się wycofać. "Ostatnie zlecenie. Film Ostatnie zlecenie / Bangkok PL. "Joe ma cztery zasady nie zadaje pytań, nie uznaje dobra ani zła, Zettl lektor pl nie spotyka się z ludźmi spoza interesu zawsze wie kiedy się wycofać. "Ostatnie zlecenie" t... Ostatnie zlecenie film VOD VOD filmy seriale online Wybuchowy film akcji z Nicolasem Cagem w roli głównej. Joe ma cztery zasady nie zadaje pytań, nie uznaje dobra ani zła, nie spotyka się z... Film Ostatnie zlecenie, Onet Film Thriller akcji o płatnym zabójcy, który wykonując ostatnie w swoje zlecenie zakochuje się w niemej kobiecie. Ostatnie zlecenie Film Time to Kill Ostatnie zlecenie Bangkok Henry Poole powrocil chomikuj Dangerous „Ostatnie zlecenie” to thriller o bezwzględnym płatnym mordercy Nicolas Cage, który.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.