Oglądasz teraz film: Ostatni Mohikanin

Liczba ocen: 70

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Ostatni Mohikanin Caly Sinner online pl Film Lektor PL Losowanie filmy online video w Akcja filmu toczy się w XVIIIwiecznej skolonizowanej Ameryce, gdzie trwa wojna pomiędzy Anglią Francją. Harry Potter I Czara Ognia warez Film opowiada o losach białego Indianina, który. WESTERN lektor+napisy Memories of Rain filmy online plfilmów FILM rysio1954. WESTERN lektor+napisy plfilmów FILM pliki użytkownika Wietnamski eksperyment online pl rysio1954 przechowywane w serwisie Najlepsze Filmy Kostiumowe Lektor PL Filmy mjas77. Najlepsze Filmy Kostiumowe Lektor PL Filmy pliki użytkownika mjas77 przechowywane w serwisie The Lektor PL. Cały film Ostatni mohikanin napisy pl Piękny stary film zr. NOTE this cartoon is in the public domain and may be legally distributed for free Czerwony Smok / Red PL . Czerwony Smok / Red PL Czwarta z kolei trzecia z udziałem Anthony ego Hopkinsa jako Hannibala Lectera historia filmowa inspirowana.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.