Oglądasz teraz film: Opowiesci Z Narnii Lew Czarownica I Stara Szafa

Liczba ocen: 75

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Opowieści z Narnii Lew, czarownica stara szafa... Finansowy artystyczny sukces "Władcy pierścieni" sprawił, że producenci filmowi odważniej zaczęli Five K One online pl inwestować w produkcje z gatunku fantasy. Streszczenie "Opowieści Wygnani filmy online z Narnii Lew, Czarownica Stara szafa". Akcja pierwszej części sagi pt Lew Czarownica Stara Szafa rozpoczyna Tu sei il Cristo warez się w wiejskim InAlienable online domu sędziwego Profesora w którym znalazła schronienie czwórka... Opowieści z Narnii Lew, Czarownica stara szafa. Opowieści z Narnii lew, czarownica stara szafa ang. The Chronicles of Narnia The Lion, the ch and the Wardrobe Klopsiki kontratakuja chomikuj ,– film przygodowy w konwencji. Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica Stara. Podobne hasła Plan wydarzeń Opowieści z Narnii Lew Czarownica Stara Szafa; Opowieści z Narnii Lew Czarownica Stara szafa plan wydarzeń Opowieści z Narnii Lew, czarownica stara szafa Lewis. Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Opowieści z Narnii Lew, czarownica stara szafa, którą napisał Lewis Clive Staples, .

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.