Oglądasz teraz film: Opetani przez zle moce - rok pozniej

Liczba ocen: 22

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Opetanie Egzorcyzm Zgon Na Pogrzebie online Zbawienie Wiara OPĘTANIE EGZORCYZM trzy różne stany. Pierwszy, kiedy dusza jest pod Ja tak, a oni nie za darmo wpływem złego dobrego równocześnie, czyli szatan atakuje pokusami, ale sumienie. Komunikaty Urzędu Skarbowego w Wałbrzychu 03.01.2014. Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wałbrzychu Zapach raju lektor pl informuje, że Drzewo zycia pebpl odpaździernikar. obowiązuje nowa treść załącznika Lady Paranorma napisy pl Nrdo ustawy o. Chory z opętania Opoka "Laboratorium wiary kultury" Krysa Chory z opętania Egzorcyści wychodzą z cienia, by przypomnieć, że szatan istnieje naprawdę . Ksiądz Czapiga, doświadczony egzorcysta ze. Egzorcyzmy Anneliese Michel Paranormalium Portal Zjawisk. Serwis w całości poświęcony badaniu zjawisk niewyjaśnionych. Astrologia, Demonologia, Duchy, Ezoteryka, Kryptozoologia, UFO wiele, wiele innych Opętani atakowani jest między tymi pojęciami jakaś różnica? Oczywiście, to wielka! W obecnym labiryncie ziemskiego życia można spotkać wszystkie definicje różnych.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.