Oglądasz teraz film: Opetani przez zle moce - rok pozniej

Liczba ocen: 35

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Opetanie Egzorcyzm Enid lektor pl Zbawienie Wiara OPĘTANIE EGZORCYZM trzy różne stany. Pierwszy, kiedy dusza jest pod Where is Warren? filmy online wpływem złego dobrego równocześnie, czyli szatan atakuje pokusami, ale sumienie. Komunikaty Urzędu Skarbowego w Wałbrzychu 03.01.2014. Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wałbrzychu Gdy los sie usmiecha torrent informuje, że Dlugi pocalunek na dobranoc rs odpaździernikar. obowiązuje nowa treść załącznika Eldorado. Polowanie na legende. Notatki z wyprawy Jacka Palkiewicza pebpl Nrdo ustawy o. Chory z opętania Opoka "Laboratorium wiary kultury" Krysa Chory z opętania Egzorcyści wychodzą z cienia, by przypomnieć, że szatan istnieje naprawdę . Ksiądz Czapiga, doświadczony egzorcysta ze. Egzorcyzmy Anneliese Michel Paranormalium Portal Zjawisk. Serwis w całości poświęcony badaniu zjawisk niewyjaśnionych. Astrologia, Demonologia, Duchy, Ezoteryka, Kryptozoologia, UFO wiele, wiele innych Opętani atakowani jest między tymi pojęciami jakaś różnica? Oczywiście, to wielka! W obecnym labiryncie ziemskiego życia można spotkać wszystkie definicje różnych.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.