Oglądasz teraz film: Ognisty podmuch

Liczba ocen: 77

Komentarze

 • Użytkownik: Shmotz

  Czasem nawet skała ginie.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Ognisty Podmuch Fire Captain [PC] Gry. Fire Department 2. Sequel całkiem udanej strategicznej produkcji Przez plot chomikuj studia Monte Kon turynski Cristo, której tematem przewodnim była praca straży pożarnej. Fire Department... Ognisty podmuch Wikipedia, Maratonczyk warez wolna encyklopedia Ognisty podmuchamerykański film sensacyjny Ich steig Dir aufs Dach, Liebling online zroku w reżyserii Rona Howarda. Opowiada o Java Heat online pl strażakach z Chicago, którzy tropią seryjnego podpalacza. Ognisty podmuch / Firebreather online[Dubbing PL. Duncan to z pozoru zwyczajny nastolatek; jest jednak półkrwi smokiem rasy Kaiju. Kiedy jego ojciec chce, żeby chłopak stanął do walki o tytuł Króla Kaiju. Ognisty podmuch Cartoon Network Darmowe Gry Online, Bajki. Graj w najlepsze gry z serialu Ognisty podmuch, oglądaj darmowe filmiki pobieraj odlotowe gadżety z Cartoon Network. Ognisty podmuch / Firebreather Duncan to z pozoru zwyczajny nastolatek; jest jednak półkrwi smokiem rasy Kaiju. Kiedy jego ojciec chce, żeby chłopak stanął do walki o tytuł Króla Kaiju.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.