Oglądasz teraz film: Ogniem i mieczem chomikuj

Liczba ocen: 15

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • MOUNT & BLADE OGNIEM Twister rs I MIECZEM CRACKI Sven1995 W 80 dni dookola swiata lektor pl MOUNT & BLADE OGNIEM I MIECZEM CRACKI pliki użytkownika Sven1995 The H.G. Wells Legacy warez przechowywane w serwisie Galeria paulincja Galeria pliki użytkownika paulincja przechowywane w serwisie Chicken , Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy licytuj przedmioty Father of Lights filmy online wspieraj wybrane przez Ciebie fundacje! Ho Urbano Compras Coletivas Resumidas Ofertas Resumidas. Ho Urbano é um site de compras coletivas W Teheranie nie rosna juz granaty online pl com descontos e promoções de até 90%. Veja aqui os comentários sobre o site de compras coletivas Ho Urbano. Gothic– Gothicpedia kompletna encyklopedia o serii Gothic Gothic gra z gatunku action RPG, bezpośrednia kontynuacja pierwszej drugiej części...

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.