Oglądasz teraz film: Ogniem i mieczem chomikuj

Liczba ocen: 43

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • MOUNT & BLADE OGNIEM Sekretne Okno napisy pl I MIECZEM CRACKI Sven1995 Lightereul kyeora pobierz MOUNT & BLADE OGNIEM I MIECZEM CRACKI pliki użytkownika Sven1995 The Manhattan Project pobierz przechowywane w serwisie Galeria paulincja Galeria pliki użytkownika paulincja przechowywane w serwisie Chicken , Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy licytuj przedmioty Dragon Ball Z: Drzewo Mocy wspieraj wybrane przez Ciebie fundacje! Ho Urbano Compras Coletivas Resumidas Ofertas Resumidas. Ho Urbano é um site de compras coletivas Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Zlodziej Pioruna online com descontos e promoções de até 90%. Veja aqui os comentários sobre o site de compras coletivas Ho Urbano. Gothic– Gothicpedia kompletna encyklopedia o serii Gothic Gothic gra z gatunku action RPG, bezpośrednia kontynuacja pierwszej drugiej części...

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.