Oglądasz teraz film: Odrobina nieba

Liczba ocen: 97

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Odrobina The Marriage Undone online nieba onlineNapisy PL HD video w Odrobina nieba / Little Bit of Heaven Star Wars: Connections warez onlineNapisy PL HD Ocena 7/10 na Filmweb Kate Hudson Odrobina nieba Swoimi slow@mi filmy online / A Pierwsza liga II pobierz Little Bit Of PL. Father of Lies napisy pl Odrobina nieba / A Little Bit Of PL, Napisy PL Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood Kate Hudson – wciela się w beztroską. Odrobina nieba onlineNapisy PL HD video w Odrobina nieba / Little Bit of Heaven onlineNapisy PL HD Ocena 7/10 na Filmweb Odrobina nieba film VOD VOD filmy seriale online Takie filmy zdarzają się raz na dziesiątki lat! "Odrobina nieba" to najpiękniejsza historia miłosna od czasów "Love Story" i... Odrobina nieba / A Little Bit of Heaven Opis Filmu Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood Kate Hudson wciela się w beztroską singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.