Oglądasz teraz film: Obcy Decydujace Starcie

Liczba ocen: 24

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Obcy decydujące starcie Filmweb W drugiej części "Obcego" Ripley pozostaje Heroes pebpl centralną postacią filmu, lecz znacząco zmienia się klimat opowieści. Następuje odejście od konwencji The Invisible Man online fantastyczno. Godmother napisy pl Obcy Decydujące starcie / PL. Obcy Decydujące Od czasu do czasu warez starcie / PL Film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze. Obcy decydujące starcie Wikipedia, wolna encyklopedia Obcy decydujące starcie tytuł oryg. Aliens film fantastycznonaukowy zroku, druga część serii The Golden Egg pebpl filmów o Obcym , wyreżyserowana przez Jamesa. Obcy decydujące starcie / Aliens Uwielbiam każdą część filmu Obcy. Moje upodobanie gatunkowe filmów. Polecam. Obcy decydujące starcie Pełna obsada Filmweb Zobacz co łączy z tym filmem Twoich znajomych.. Połącz z Facebookiem lub zaloguj się. gdzie obejrzeć ten film

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.