Oglądasz teraz film: Notting Hill

Liczba ocen: 451

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Notting Hill trailer Sign in with your Google Account , Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Freedom Downtime lektor pl Chrome to add micpunt s video to Pegaz lektor pl your Wygnancy online playlist. Hill Climb Racing na The Box Pulapka Androida za Photon pebpl darmo . Hill Climb Racing to świetna darmowa gra na Androida w której jeździmy po pagórkach autami na różnych trasach. Linki do pobrania w naszym serwisie. Darmowe KARAOKE bezpłatne podkłady muzyczne za darmo. Polskie zagraniczne podkłady muzyczne pliki midi stare nowe za darmo Notting PL Filmy online i. Notting PL Film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze premiery przez internet. Jednoręki bandyta online za darmo Darmowe automaty do gry w. Multi milion EUR Jackpot. Jednoręki bandyta online za darmo. Darmowe automaty do gry w Internecie. Top automaty online

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.